Moji kamarádi

3. července 2009 v 11:16 | Karolína |  Vendelínův fanklub
Ahoj!

Panička vyfotila moje kamarády, a tak se vám konečně můžu pochlubit.Jůlinka

Je to jorkšírka. Bydlí s babičkou a s dědou. Rád si s ní hraju, když je u nás na návštěvě. Jenže Jůlince se to někdy nelíbí, protože je malá a já si neuvědomím, že bych jí mohl ublížit. Ale když jsme spolu víc dnů, klidně spíme na jedné posteli a vůbec nám to nevadí.


Riki

Riki je dobrman. Bydlí ve stejné vesnici jako já. Je skoro stejně starý jako já, ale ta výška! Klidně mu podlezu pod břichem. Když byl malý, tak ten rozdíl mezi námi nebyl tak velký jako tedˇ. Hráli jsme si spolu. Jenže teď jsem se ocitl v pozici Jůlinky. Sice už si spolu nehrajeme, ale rádi se pozdravíme přes plot.

Bobinka

Bobinka není pes. Je to králík. Klára ji chová doma. Když jsme byli oba malí, snažili se nás páníčkové sblížit. Já jsem si hrát chtěl, jenže na honěnou. Bobinka si ale myslela, že ji chci ulovit. A tak si povídáme přes mříže jejího domečku nebo venkovního výběhu.
Jůlinka ji miluje asi proto,že jsou podobně velké. Vždycky běhá okolo výběhu a ráda by šla k Bobince.
Já Bobinku hlídám!
Kocour


To jsem se pěkně podivil, že přede mnou neutíká. Šli jsme totiž kolem něj a on seděl jakoby nic. Nevím, kde bydlí, ale asi je zvyklý na psy. Tak jsem si ho očuchal a šel jsem dál...
Manča

Manču našli páníčkové na silnici, když jí byly asi 3 týdny. Odmalička nelibě nese, když jí ujídám z misky a mstí se mi za to. Vždycky na mě číhá za rohem a když nic netušíc přijdu, skočí po mě. Ale jinak se spolu rádi válíme na posteli.
Plyšáci


Plyšáci jsou taky zvířátka. Rád se k nim tulím, anebo se s nimi peru. Chudák plyšový zajíček Píďa. Toho jsem trhal, až jsem ho roztrhal. Škoda, že už ho nemám. Nic nenahradí oslintaného a smradlavého zajíce.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vaše nej zvíře?

Pes 28.9% (87)
Kočka 8.6% (26)
Ptáček 5.6% (17)
Kůň 10% (30)
Had nebo plaz 6.3% (19)
Ryba 5% (15)
Slon 6.6% (20)
Žirafa 4.3% (13)
Hmyz 4.3% (13)
Hlodavec 5.3% (16)
Opice 7% (21)
Jiné 8% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.